• -25 %
50275

Perpetuum

Кількість

Купити в 1 клік
Країна
Країна Італія
Тип
Тип Тихе
Колір
Колір Біле
Регіон
Регіон Сицилія
Виноград
Виноград Грілло, Катарратто
Вінтаж
Вінтаж 2019
Міцність
Міцність 15,5
Солодкість
Солодкість Сухе
Особливість
Особливість Натуральне
Об`єм
Об`єм 0,5
Привід
Привід Важливий привід
Гастро
Гастро Медитативне

Напишіть свій відгук

Perpetuum

ВиноPerpetuumБілСух0,500

Напишіть свій відгук

Суміш двох лоз, яка завдяки «вічному руху» призводить до виробництва унікального вина з яскравим кольором та ароматами інжиру та родзинок, імбиру та кориці. У сухому стилі вино обеззброює: смак солоний, теплий та насичений. 

Подавати за температури: 10-12°

Поєднання: аперитив, копчена риба

Історія:

Задовго до того, як у 1733 році британці приїхали до Сицилійського міста Марсала, місцеві жителі давно виробляли вино, яке вони називали perpetuo – вічне, а бочка з цим вином стояла майже в кожному будинку, по всьому узбережжю. Щороку туди доливали вино нового врожаю, випивали половину протягом наступних 12 місяців і доливали знову нове вино нового врожаю. В результаті виходило зріле та окислене вино, яке, швидше за все, вдалося спробувати британцю Джону Вудхаузу – першому експортеру Марсали. Так як у той час вже було відомо про кріплення та, провівши паралель з іншими європейськими кріпленими винами (херес, порто, мадейра), Вудхаус вирішив додати трохи бренді, сформувавши найвідоміший на сьогодні стиль Марсали – кріплене вино. 

На жаль, його популярність дуже погано позначилася на якості: додавання ароматизаторів та інших не традиційних компонентів призвело, зрештою, до повної втрати престижу даного вина. І довіра споживача до нього як до якісного вина, почала зростати відносно недавно, завдяки місцевим виноробам, які виробляють свої вина відповідно до давніх традицій місцевості.

Такий стиль отримав назву Pre British.