Виноробня "Bertagna"

“Ми вкладаємо любов та пристрасть у кожну пляшку, яку виготовляємо.”

Джанфранко Бертань

Льох, а також більша частина землі компанії Бертанья, розташовані в Банді, селі Кавріана, в провінції Мантуя, прямо в серці морених пагорбів, горбистої дуги, що охоплює озеро Гарда. Гарне озеро, також зване Бенако, знаходиться приблизно за десять кілометрів від Cantina Bertagna.

Історія виноробні Бертанья тісно пов'язана із сільськогосподарською еволюцією цієї гарної та пишної сільської місцевості Мантуї. Сім'я Бертанья була віддана цій сільській місцевості та виноробству протягом як мінімум чотирьох поколінь, а предки Джанфранка, нинішнього власника, завжди мали землю та стайню з худобою. У вищих частинах, де було неможливо отримати воду, тому що не було засобів для зрошення, вирощували виноград, який може протистояти дефіциту води.

Після періоду вимушеного відпочинку та важливих роздумів, відновивши діяльність у своїй компанії, Джанфранко зробив ставку на виноградарство. Він любив виноградну лозу та хотів робити якісне вино. Спеціалізація компанії на виноградарстві розпочалася у 1991 році, а у 1995 році, коли льох вже функціонував, були випущені перші етикетки: 3000 пляшок, які Джанфранко, його дружина Надя та вся його родина досі зберігають у своїх серцях. Усі процеси виробництва від вініфікації та до дозрівання відбуваються на виноробні.

Джанфранко Бертанья тепер уже четверте покоління, яке з великою пристрастю керує Cantina Bertagna. Виноробня має загалом 13га виноградників, три з яких знаходяться в районі DOC Lugana. Більшість їх виноградників засаджена сортом винограду Требб'яно ді Лугана, або «Турбіана», як його називають місцеві жителі.

Філософія компанії – це поєднання традицій та сучасних технологій. Виноробня дотримується принципів екологічного виноградарства з мінімальним впливом на довкілля. Монте Вольпе - головна лінія компанії, походить від назви пагорба, заселеного лисицями. Як відомо, ці тварини не живуть у забрудненій екосистемі.

У гармонії з природою та невтомною самовіддачею Джанфранко Бертанья створює вина для справжнього благополуччя.

View wines in the store