ФІЛЬТР
Всі фільтри
Колір
Ціна
грн грн
Тип
Країна
Регіон
Виробники
Показати все Сховати
Міцність
Виноград
Показати все Сховати
Вінтаж
Солодощі
Особливість
Привід
Гастро
Фільтр

1-40 з 91 товарiв
Ігристим називають вино, яке насичується вуглекислим газом і робить його шипучим. Звук від пляшки ігристого, що відкривається — найбільш святковий і веселий з тих, що придумало людство. Напевно, це єдиний напій, який зачіпає всі сенсорні органи людини. Дивіться самі: візуально гарна, приємна на дотик, пляшка, відкупорюється з впізнаваним звуком і шипінням після, має цікавий аромат і смак. Вибираючи гарне ігристе виноградне вино, задоволення відкривається для п'яти органів відчуття відразу. Як роблять ігристі вина Для виробництва ігристого вина використовують різні методи, а саме: класичний, біодинамічний, органічний, натуральний, і Мартінотті-Шарм. В основі лежать дві стадії бродіння. В результаті першої виходить тихе вино . У ньому немає бульбашок, пляшка відкривається без звуку. Під час другої стадії вино насичується вуглекислим газом і перетворюється в ігристе. Кожен метод має свої нюанси, відрізняється по тривалості, складності та вартості. Так, наприклад, при класичному...

Ігристим називають вино, яке насичується вуглекислим газом і робить його шипучим. Звук від пляшки ігристого, що відкривається — найбільш святковий і веселий з тих, що придумало людство. Напевно, це єдиний напій, який зачіпає всі сенсорні органи людини. Дивіться самі: візуально гарна, приємна на дотик, пляшка, відкупорюється з впізнаваним звуком і шипінням після, має цікавий аромат і смак. Вибираючи гарне ігристе виноградне вино, задоволення відкривається для п'яти органів відчуття відразу.

Як роблять ігристі вина

Для виробництва ігристого вина використовують різні методи, а саме: класичний, біодинамічний, органічний, натуральний, і Мартінотті-Шарм. В основі лежать дві стадії бродіння. В результаті першої виходить тихе вино. У ньому немає бульбашок, пляшка відкривається без звуку. Під час другої стадії вино насичується вуглекислим газом і перетворюється в ігристе. Кожен метод має свої нюанси, відрізняється по тривалості, складності та вартості. Так, наприклад, при класичному виробництві друге бродіння відбувається вже в пляшках, а при Марінотті-Шарм — в чанах.

Цікаво, що за часів Середньовіччя ігристі вина вважалися браком, вони були непридатні для продажу. Винороби втрачали гроші, якщо випадково виробляли таке вино. Одна пляшка незапланованого ігристого могла вибухнути і спричинити за собою ланцюжкову реакцію. Щоб цього уникнути, придумали спеціальний дріт для утримання пробки — мюзле. Їм користуються і досі.

Види ігристих вин

Асортимент ігристих вин досить широкий, вони розрізняються за кольором, вмістом цукру, міцністю, ступенем витримки, за методом і географією виробництва. Їх міцність коливається від 7 до 12,5 градусів. За вмістом цукру буває сухе ігристе вино, екстра драй, брют, напівсолодке і солодке. У нашому каталозі ви знайдете як закордонні ігристі вина, так і місцеві. Для виробництва використовують різноманітні сорти винограду. З тих, що представлені на нашому сайті — це барбера, глера, корвіна, москато, гарганега, піно неро, санджовезе, шардоне, монтепульчано, плавіна, мальвазія і вина з бленда місцевих сортів винограду.

З чим пити ігристе вино

Ігристе вино вважається досить універсальним напоєм. Воно легко складає гастрономічну пару широкому діапазону страв. Свіжі фрукти, ягоди та салати, закуски з морепродуктами, риба, м'ясні страви, піца і десерти. Строгих правил немає, орієнтуйтеся на свій власний смак. Але все ж, щоб розкрити напій і підкреслити страву, рекомендуємо дотримуватися деяких принципів:

  • їжа не повинна бути солодша, ніж вино, тому сухе, екстра драй і брют не варто комбінувати з десертами;
  • до молодого ігристого подавайте рибу, а до витриманого — м'ясні страви, гриби;
  • брют буде вдалим аперитивом і пробудить апетит, добре подавати перед прийомом їжі;
  • напівсолодкі і солодкі ігристі вина вигідно підкреслять сири напівтвердих сортів.

Покладайтеся на базові принципи, але не бійтеся експериментувати. Напої і їжа повинні дарувати нові враження і задоволення. Куштуйте нові смаки, змішуйте їх і відчувайте кожним рецептором. Пляшка ігристого вина стане прикрасою на вашому шляху відкриттів.

Як правильно пити ігристе вино

Ігристе виноградне вино подають як аперитив перед їжею або ж під другі страви, десерти і закуски. Воно буде доречно протягом усього прийому їжі. Ідеальна температура подачі 8-13 градусів. Щоб пляшка ігристого вина зберігала свою температуру, при подачі її можна поставити в відерце з льодом (на дно налийте холодної води, без неї пляшка буде охолоджуватися довго і нерівномірно).

Важливо не як, а з чого пити ігристе вино. Вузькі келихи на довгій ніжці відмінно для цього підходять. Вони збережуть аромат, шипіння і дадуть насолодитися напоєм сповна. Раніше було прийнято використовувати чаші для шампанського з широкою горловиною. Вони виглядають урочисто і дорого, але розсіюють букет ігристого, від рясного контакту з повітрям пухирці швидко розвіюються.

Як обрати і замовити ігристе вино

Знаєте, чому неможливо дати однозначну відповідь на питання про те, скільки коштує ігристе вино? Різноманітність марок в каталозі вражає. Його можна купити за різною ціною. Гарне ігристе може бути недорогим і навпаки. Вартість — важливий критерій вибору, але ще важливіші характеристики вина. Для того, щоб полегшити вибір, наші фахівці склали докладний опис кожної пляшки. У картці товару на сайті ви побачите всю інформацію про напій, зможете прочитати про його походження, ознайомитися зі складом і отримати рекомендації щодо гастрономічного поєднання. Усі напої, що зацікавили вас, можна порівняти між собою.

Між гарним вином і хорошими людьми не повинно бути відстані. З цією думкою ми організували сервіс доставки. Оформляйте замовлення в нашому інтернет-магазині GIANNIVINO на суму від 500 грн і вказуйте адресу отримання, а ми подбаємо про те, щоб кращі вина і бакалія вирушили до вас. При замовленні від 700 грн доставка безкоштовна. У Дніпрі можливий самовивіз на наступний день після замовлення з 14:00 до 20:00 за адресою проспект О.Поля 10/12.

Живіть яскраво, цікаво, наповнено і пийте смачне ігристе вино! Також в нашому каталозi ви знайдете великий вибiр: червоних вин, рожевих вин та бiлих вин.