ФІЛЬТР
Всі фільтри
Колір
Ціна
грн грн
Тип
Країна
Регіон
Показати все Сховати
Виробники
Показати все Сховати
Міцність
Показати все Сховати
Виноград
Показати все Сховати
Вінтаж
Показати все Сховати
Солодощі
Особливість
Привід
Гастро
Фільтр

1-40 з 557 товарiв
Серед вчених, істориків та археологів точаться запеклі дискусії і суперечки. До сих пір точно невідомо, де вперше прозвучала фраза: «може відкриємо до вечері пляшку вина?». Уже в Стародавньому Єгипті людство було знайоме з вином. Свідоцтва того, що люди займалися виноробством ще в 6 столітті до н.е. знаходили на території сучасної Грузії, Абхазії, Вірменії, Азербайджану та Ірану. Культура вживання виноградного напою зародилася в епоху неоліту, як і класична антична філософія. Сьогодні хтось може процитувати праці Сократа і взяти участь в дебатах з приводу впливу Академії Платона на сучасну освіту, ми такими людьми захоплюємося і слухаємо з цікавістю. Але у нас інша суперсила — з любов'ю і трепетом відкривати двері у світ гарного, смачного вина. Греки, римляни і фінікійці більше всіх вплинули на виноградний напій в тому вигляді, в якому ми знаємо його зараз. До речі, фінікійці поширювали вина по середземноморському регіону, по Сицилії, Іспанії. У свою чергу ми, надихнувшись їх...

Серед вчених, істориків та археологів точаться запеклі дискусії і суперечки. До сих пір точно невідомо, де вперше прозвучала фраза: «може відкриємо до вечері пляшку вина?». Уже в Стародавньому Єгипті людство було знайоме з вином. Свідоцтва того, що люди займалися виноробством ще в 6 столітті до н.е. знаходили на території сучасної Грузії, Абхазії, Вірменії, Азербайджану та Ірану. Культура вживання виноградного напою зародилася в епоху неоліту, як і класична антична філософія. Сьогодні хтось може процитувати праці Сократа і взяти участь в дебатах з приводу впливу Академії Платона на сучасну освіту, ми такими людьми захоплюємося і слухаємо з цікавістю. Але у нас інша суперсила — з любов'ю і трепетом відкривати двері у світ гарного, смачного вина.

Греки, римляни і фінікійці більше всіх вплинули на виноградний напій в тому вигляді, в якому ми знаємо його зараз. До речі, фінікійці поширювали вина по середземноморському регіону, по Сицилії, Іспанії. У свою чергу ми, надихнувшись їх прикладом, зробили інтернет-магазин вина, де можна замовити доставку додому не тільки жителям Дніпра, а й по всій Україні. Свого часу фінікійці передали прапор грекам і римлянам, а ті продовжили створювати традиції виробництва, дегустації та вживання напою. Винна культура зазнавала змін в залежності від народу, до якого вона приходила. Так у греків на бенкетах і святах келихи переповнялися через край і напій лився рікою, а в буденному житті надмірне вживання було небажане та навіть засуджувалося. При виготовленні вина вони додавали в нього прянощі, горіхи і мед. Виходив дуже насичений напій, який можна було розбавляти водою. Римляни ж ставилися до вина зовсім інакше, вони поліпшили технологію виробництва і зробили виноробство однією з головних галузей, яка поширилася по всій імперії. Вино вважалося дорогим напоєм, пити його можна було тільки чоловікам старше 30 років. Для прикладу, одну наповнену вином посудину можна було поміняти на раба. Пізніше за прикладом Риму послідували інші європейські країни та приєдналися до виноробства — Франція, Німеччина, Португалія.

Іноді наші гості запитують, скільки має коштувати вино, і чи може смачне вино бути недорогим. Однозначну відповідь дати складно, мало даних, тому ми завжди намагаємося пояснити, як все влаштовано, щоб людина зробила для себе найкращий вибір. Світ хорошого вина і якісної бакалії відкриває свої таємниці в GIANNIVINO. У нас представлено понад 30 відібраних виробників Італії, Словенії та Хорватії. Тож куштуйте якісні смаки та обирайте серед них улюблені, не очікуючи відпусток та подорожей.

Які види вина бувають

Вино – це напій, який виходить внаслідок бродіння виноградного соку. Класифікується за типом, сортом, кольором, вмістом цукру і витримкою. Орієнтуватися в видах вина складно тільки на перший погляд. Перше питання при виборі: тихе або ігристе? Ступінь газації визначає тип вина. У тихому немає вуглекислого газу, тому при відкриванні пляшки ви не почуєте ні звуку. Ігристе ж, навпаки, містить вуглекислий газ. Все газоване ми звикли вважати шампанським, але, насправді, так називається тільки те, яке було зроблено в провінції Шампань. Світ ігристого широкий – від солодкого ламбруско до сухого просекко і кави. Ігристе часто асоціюється з літом, вихідними, святами, яскравим настроєм. Його відмінно доповнюють легкі свіжі закуски. Як тихі, так і ігристі класифікуються за кольорами і змістом цукру.

За вмістом цукру і спирту вина бувають столові, кріплені і міцні. Призначення столового вина – супроводжувати страви за столом. Його подають під час прийому їжі. Вміст спирту в ньому становить 9-14%. Норма цукру для сухих 0,3%, для напівсухих - 2,5%, а для напівсолодких — до 8%. Міцні та кріплені вина відрізняються високим вмістом цукру в складі. Популярні представники — це херес, портвейн і мадера.

Про що говорить колір і кількість цукру

Самий зрозумілий і звичний параметр, яким відрізняються вина — це колір. Він залежить від ступеня ферментації, тривалості витримки і сорта винограду. Біле, рожеве, червоне. У кожного свій настрій, аромат і нотки. Шкірка винограду дає відтінок напою. Червоні вина виробляють з темних сортів винограду, білі — з тих же (але спочатку прибирають шкірку) або ж зі світлих сортів. А при виготовленні рожевих вин шкірку прибирають одразу після того, як вона пофарбувала напій. За вмістом цукру кожне найменування виноградного напою розташовується на шкалі від сухого до солодкого. Сухим називається вино, в якому майже не залишилося сахарози і глюкози. Дріжджі зброджують весь цукор «насухо», звідси і назва. Для розуміння процесів знадобиться шкільна хімія, але якщо раптом вона пройшла безслідно, не залишивши про себе спогадів, будемо покладатися на смак. Відчуття не підводять, якщо до них прислухатися. Солодкі, напівсолодкі, напівсухі, сухі вина — у нас знайдеться те саме, під будь-яке побажання, будь-якої вартості. Можна зайти до нас в гості в Дніпрі і оцінити асортимент на власні очі або заповнити кошик на сайті та зробити замовлення, а ми організуємо доставку вина. Ручаємося за смак і якість кожної пляшки — від недорогих вин до преміальних.

Хороше вино обов'язково витримане?

Є вина, доля яких — бути випитим відразу після покупки. А є ті, що з часом стають краще, більш насичені, багатші за смаком і ароматом. Греки першими захотіли збільшити термін життя улюбленого напою. Завдяки їм з'явилося витримане вино. Витримку ще називають визріванням — це процес старіння вина, при якому його властивості поліпшуються. Не для кожного сорту це можливо. До 10% всього виробленого вина поліпшується з часом. Решта 90% створюються для того, щоб його випили протягом року. Термін, під час якого вино буде зберігатися і ставати краще, називається потенціалом витримки. Його забезпечує взаємодія кисню, поліфенолів і спирту. Потенціал витримки визначає концентрація цих речовин. Тож можна купувати як молоді вина, так і витримані. Вони бувають смачні та якісні незалежно від віку.

Крім вмісту алкоголю і цукру важлива кислотність вина. Всі вина мають кисле середовище. Це параметр, який визначає смак і дає розуміння, з чим краще його поєднувати. Кислотність відповідає за терпкість, кислинку і вираженість виноградного напою. Вона стимулює слиновиділення і робить вино свіжим і живим. Солодкість нівелює кислинку в смаку. Під час дозрівання винограду солодкість збільшується, а кислотність навпаки — зменшується. Тому це параметр, який залежить від ступеня дозрівання винограду, використаного для приготування напою. Вина розрізняють за рівнем кислотності: від високого (кава, совіньйон, піно нуар), до низького (мускат, мерло, зинфандель).

Як поєднувати їжу з вином

Якщо вино — це музика, то їжа, яка подається з напоєм – танець. При вдалому поєднанні вони складають єдиний ансамбль, де немає нічого зайвого, одне лише доповнює інше, допомагає розкритися смакам і структурам. Тут починається гра контрастів — страви з кислинкою і гіркуватістю підсилюють насолоду напою, а більш нейтральні згладжують її. Кожна людина має індивідуальні переваги, тож, головне — покладатися на свої смакові відчуття, але є деякі загальні принципи. Якщо їх дотримуватися, напій і страви допоможуть один одній розкритися:

  • Страва має бути не солодшою, ніж вино.
  • Гострота в їжі зробить напій м'якше і легше.
  • Їжа з гірчинкою підкреслить гіркоту вина.

Раніше вважалося, що колір обраного напою допомагає орієнтуватися в стравах, які будуть доречно виглядати на столі. Це не було обов'язковим правилом, скоріше, підказкою. Найчастіше до білого вина подавалися сири, біла риба і м'ясо, морепродукти, а до червоного — більш насичене м'ясо, червоні види риби, хамон і інші копченості. Зараз є стільки смачних і різноманітних поєднань, що не варто обмежувати себе за кольорами. Рекомендуємо орієнтуватися на свої пристрасті і базові рекомендації по смаковим сполученням. Ми прагнемо розкривати смаки вина, знаходити нові комбінації і підкреслювати в них краще. Із задоволенням допоможемо вам подружитися з вином і станцювати кращий танець під обрану вами музику.

Де купити гарне вино

Рекомендуємо купувати вина в спеціалізованих магазинах або виномаркетах. Зазвичай там хороший підбір вин на будь-який бюджет та навіть недороге вино буде якісним. Якщо на вашому шляху такого магазину немає, варто віддати перевагу онлайн-покупкам. У каталогах грамотні і зрозумілі описання кожного найменування, є можливість отримати консультацію фахівця і підібрати гастрономічну пару. А якщо ви не знаєте яке вино вибрати, просто розкажіть нашому сомельє про свої побажання. Якщо вам потрібна консультація, наберіть наш номер телефону або напишіть в чат, який знаходиться в правому нижньому кутку. Залюбки допоможемо з вашим замовленням.

Шираз, мерло, шардоне, каберне, рислінг, все, що душа забажає є в асортименті. В інтернет-магазині GIANNIVINO представлені понад 300 найменувань, щоб ви могли замовляти вина в одному місці. Перед вашими очима склад, рекомендації по зберіганню і вживання від наших сомельє. Ви бачите весь перелік вин, скільки коштує кожне, його походження і з чим воно поєднується. Плюси інтернет-магазину в тому, що не потрібно нікуди поспішати. Зручно ознайомитися з асортиментом і наповнити свій кошик саме тим, що вам зараз хочеться.

Вибирати вино в інтернеті навіть краще, ніж наживо, адже перед вами є вся інформація. Не потрібно бути експертом, вчити напам'ять класифікації вин і назви виробників, щоб роздобути червоне або біле, яке припаде до душі саме вам. Не виходячи з дому, ви відкриваєте перед собою виробництва Італії, Хорватії та Словенії, потрібно тільки зайти на сайт GIANNIVINO. Крім цього, інтернет-магазин стирає відстань між нами. Нам не важливо, в якому куточку України ви знаходитеся, зберемо ваше замовлення, ретельно спакуємо і відправимо вам.

І пам'ятайте, найсмачніше вино — це те, що обрано по відгуку серця!

Як зробити замовлення

Вище представлений каталог наших вин. Вибирайте по типу напою, походженням, регіону виробництва і ціною. Для цього ви можете користуватися спеціальними фільтрами на сайті. Якщо ви натиснете на найменування, яке вас зацікавило, перед вами відкривається вся біографія цього вина — детальний опис смаків, походження, технологія виробництва і багато іншого. Можна порівнювати напої між собою прямо на сайті або купити кілька видів вина і влаштувати дегустацію. Ми залишаємо рішення на ваш розсуд. Крім напоїв ми підібрали для вас оцети, оливкові олії, варення і консервацію. Обирайте найкраще!

Щоб купити вподобане вино, натисніть на значок кошика на картці товару. Все, що ви виберете, буде знаходитися в правому верхньому куті сайту. Натисніть на кошик, щоб перейти до оформлення замовлення. Після цього справа за малим — введіть дані для доставки, виберіть спосіб оплати, наостанок перевірте вміст кошика і натисніть «Зробити замовлення». Якщо нам потрібно додатково щось знати про ваше замовленні, напишіть це в полі для коментарів.

Для вашої зручності ми підготували особистий кабінет. Там ви зможете бачити всі свої попередні покупки та виписки, складати список бажань, використовувати купони і зберігати адреси для доставки. Реєстрація займає до трьох хвилин, а ваші наступні замовлення стануть ще простіше і швидше.

Доставка з інтернет-магазину вина

Ми прагнемо, щоб ексклюзивні вина з Італії були на відстані витягнутої руки від вас. Для цього у нас працює доставка по Дніпру і відправка по Україні. Замовлення оформлені на сайті, можна забрати з магазину самостійно наступного дня з 14:00 до 20:00.

Смачне виноградне вино можна купити, перебуваючи в будь-якій точці України. Відправимо ваше замовлення до найближчого відділення Нової пошти або кур'єром за адресою. Мінімальна сума замовлення складає 500 грн. Від 700 грн діє безкоштовна доставка.

Поки ви займаєтеся своїми справами, готуєте вечерю, проводите час з сім'єю, працюєте або відпочиваєте, покупки направляються до вас. Піклуйтеся про себе і своїх близьких, а про правильне вино із задоволенням подбаємо ми!

Біле вино, рожеве вино, червоне вино, ігристе вино! Кращі вина в Україні та якісний сервіс чекають вас в GIANNIVINO.