Виноробня "Tiefenbrunner"

«Мистецтво виноробства – цінний елемент самобутності нашої родини. Наш щоденний обов'язок — підтримувати та розвивати його у дусі поваги».

Крістоф Тіфенбруннер

Турмхоф був зареєстрований як виноробня у торговому реєстрі у 1848 році.

Це робить його одним із найстаріших виноробних господарств Південного Тиролю. На сьогоднішній день власниками маєтку є Герберт Тіфенбруннер та його син Крістоф, які вважаються експертами у світі благородних напоїв.

З виноградників, які розташовуються на висоті від 250 м над рівнем моря до 1000 м і розділені між трьома сусідніми селами: Ентіклар, Куртач і Маргрейд і які, завдяки їхньому відповідному розташуванню, складу ґрунту та мікроклімату, також наводять до логічних винних ліній сім'ї Тіфенбруннера.

«Природа ставить темп для нас. Ми пристосовуємося до неї та виділяємо місце для кожного сорту, де він може розвиватися якнайкраще», — пояснює Крістоф.

Головне кредо виноробні - "Якість починається з виноградника".

Той факт, що виноробня виробляє власну електрику на невеликій гідроелектростанції, яку їх дід побудував приблизно в 1900 році, не дивує. Коли італійський журналіст, змучений лазінням по гірських виноградниках і приголомшений усіма цими унікальними враженнями, писав свої нотатки за свіжим білим вином і дошкою з беконом та сиром у «закусочній» у чарівному мальовничому дворі замку, він обрав своїм заголовком: «Я в раю».

Вина компанії відзначені численними нагородами, що, безперечно, привабило любителів вишуканих вин, які високо оцінили смакові якості та букет вин "Tiefenbrunner".

View wines in the store