GIANNIVINO - інтренет магазин вина та бакалеї в Дніпрі

GIANNIVINO - ми не просто черговий сервіс з продажу  та доставки їжі та вина, ми сервіс, який продає тільки товари та подукцію найвищою якості, а також надаємо нашим клієнтам позитивний досвід онлайн замовлень. Забудьте про те, що вам потрібно зробити все й одразу: піклуватися про сім'ю, вести бізнес, вигулювати собаку, прибирати будинок, робити покупки і т.д. Замовляйте пінцу та вино на обід чи вечерю, а наш сервіс доставки привезе Вам додому чи в офіс Ваше замовлення. Ми працюємо, щоб зробити Ваше життя приємнішим!

 • 500

  Товарів в наявності

 • 81%

  Клієнтів повертається

 • 10000

  Користувачів сайту

Наші переваги

 • Зручність вибору

  Ми думаємо про зручність Вашого вибору. Наші товари мають гарний рейтинг, що допоможе Вам прийняти рішення. Більше того, Ви можете здійснити пошук на сайті, якщо точно знаєте, що шукаєте. Або використовуйте зручний фільтр, який значно заощадить Ваш час та зусилля.

 • Доставка вина у всі регіони України

  Ми доставляємо вино по всій території України за допомогою сервісу Нова Пошта. Незалежно від того, де Ви проживаєте Ваше замовлення буде вчасно доставлено до найближчого відділення у Вашому місті чи прямо до Ваших дверей, чи до будь-якого іншого місця, яке Ви вказали. Упаковка товару проводиться максимально обережно та надійно, тому замовленні товари будуть передані Вам у цілості.

 • Найвища якість продукції

  Ми гарантуємо найвищу якість нашого товару та продукції, яку ми продаємо. Це широкий асортимент вин з різних регіонів Італії, Словенії та Хорватії. Це огранічні, натуральні вина, а також біодинаміка та оранжи. 

Відгуки наших клієнтів

Привіт! Моє замовлення отримав вчора. Дякую! Яке швидке обслуговування...Ви чудові! Бажаю, щоб кожен сайт був таким!

— Олег

Всім привіт! Дуже приємний та привітний менеджер, допоміг з вибором. Відчувається обізнаність та професіоналізм команди. Я отримав вино найвищої якості!

— Олександр

WOW!!! У мене не має слів! Це був унікальний та дуже приємний досвід. Ви маєте велике різноманіття італійських вин високої якості! Я задоволена своїм замовленням!

— Каріна

Раніше мала неприємний досвід з іншими сервісами з доставки. Тому хочу сказати велике "ДЯКУЮ" всьому персоналу магазину. Ви не тільки доброзичливі, але й доставляєте справді якісні товари в найкоротші терміни.

— Валерія