Виноробня "Accordini"

Історія виноробні Accordini Igino почалася в 1821 році в самому серці Вальполічели, області з сильними традиціями виноградарства та виноробства, що глибоко вкорінилися. Все почалося завдяки сімейній пристрасті до вина: сім'я мала три гектари виноградників, вино з яких виготовлялося лише для домашнього використання. Раніше сім'я любила проводити навесні свій вільний час у цьому Крю, який називається Le Bessole.

Історія успіху почалася тут, від вітчизняного виробництва до національного та міжнародного бізнесу, завдяки невтомній та відданій роботі Гвідо Акордіні, Іджіно, та його дружини Ліліани, які керують виноробною у напрямку екологічних інновацій, ніколи не забуваючи про традиції.

Іджино Акордіні народився у скромній родині землероба п'ятого покоління. Під час війни у партизанському бою був поранений та втратив зір. Солідна людина з високими моральними якостями. Тим часом син Гвідо отримав диплом енолога, перейнявши у батька винний бізнес і почав розширювати компанію, купивши землю у Вальполічелла до 30 гектарів. А також Accordini Igino увійшли до міжнародної панорами виробників вина Амароне, яке експортують італійське вино по всьому світу.

Усі роботи щодо вдосконалення вирощування винограду проводяться з урахуванням морфології території. Системи краплинного зрошення та наявності артезіанських свердловин на кожному винограднику дають змогу оптимізувати використання водних ресурсів, забезпечуючи максимальний результат без втрат.

View wines in the store