Виноробня "Barberani"

Barberani – це історія про дорогоцінне вино. Народжене на виноградниках зелених пагорбів Умбрії, які омиваються водами озера Корбара. Унікальний п'янкий нектар від пристрасті Луїджі та Джованни Барберані. У 80-х Луїджі Барберані ухвалив рішення на користь органічного та біодинамічного землеробства, що гарантує натуральність алкоголю. Сім'я Барберані з повагою ставиться до своїх традицій та особливостей терруарів. Філософія бренду заснована на відображенні та збереженні місцевих мікрокліматичних особливостей.

З 1961 року сім'я Барберані умілими руками слідувала стародавньому обряду збору врожаю, перетворюючи виноград на симфонію ароматів та смаків, при повній повазі до землі та традицій. Ця пристрасть, яка сягає своїм корінням у минуле та передається з покоління в покоління завдяки любові і відданості, це майбутнє сільського господарства Умбрії.

Ґрунти морського походження, глина та вапняк, складаються з мергеля, багатого на скам'янілості та раковини, датованих еоценовим періодом. Саме ця природа робить їх дуже придатними для якісного вирощування винограду.

Багата екосистема, що оточує озеро, життєва сила лісів посилює смак винограду, кислотність, легкий йодний аромат, а також типовий для Середземномор'я характер. Характер, багатий на нюанси і захоплюючі контрасти, але рішучий та сильний, як пристрасть нашої родини.

Барберані завжди працювали в повній синергії з природою та землею, в балансі, який посилює Genius Loci, Дух, в якому давні впізнавали характер та індивідуальність кожного місця. І саме душа озера Корбара наповнює вино його унікальним та щедрим ароматом матері-землі та пропонує смаку всю душу та органолептичну складність Умбрії.

Як завжди, для сім'ї Барберані вино це набагато більше, ніж продукт землі. Наше вино – дорогоцінний та елегантний посланець ідентичності без компромісів. Це п'янкий нектар. Це тепло, атмосфера, обмін насолодами. Це італійське вино, справжній путівник Умбрії. Це справжній символ життя, присвяченого зобов'язанням, любові та пристрасті, яка дотримується традицій, які залишилися та залишаються незмінними з часом.

Земля, наша родина вино.

View wines in the store