Виноробня "Giorgi"

Історія виноробні Giorgi сягає 1875 року. Перше покоління виноробної родини Giorgi виробляло вино для сімей сусідніх країн, згідно зі звичаями того часу. Проте, на відміну від інших, з великим честолюбством. Гіоргі I завжди приділяв особливу увагу всьому виробничому ланцюжку, від винограду до пляшки, від початку закладаючи фундамент для реалізації свого грандіозного проекту зі створення першорядної виноробні. Цей проект став реальністю ще 1970 року, коли брати Джанфранко та Ентоні побудували в Каннето Павезі другий льох, сучасний та технологічний. Винороб і одна людина, що займається маркетингом іншого, зуміли створити імідж компанії, а якість вироблених вин залишалася незабутньою в часі.

З будівництвом третього льоху в Кампоночі, Джорджі в 80-х, нарешті, досягає національного освітлення, з торговою мережею з 80 представників і з присутністю його вин у найкращих ресторанах та найкращих винних барах.

Сьогодні Giorgi Wines експортує вино до 59 країн світу, має понад 160 агентів в Італії, удостоєні найважливіших національних та міжнародних нагород (Tre Bicchieri Gambero Rosso та Five Bunches sommelier). З гордістю Джорджі є Oltrepò Pavese в Італії та у всьому світі.

Все це стало можливим багато в чому завдяки фундаменту, що завжди присутній в його історії: сім'я в центрі підприємства. Антоніо, батько, з його багаторічним досвідом координує та контролює всі бізнес-операції, їх підтримують його діти: Фабіано очолює компанію, що займається продажем та маркетингом, а також координує виноробів від виробництва до розливу. Елеонора відповідає за адміністрацію. Ілеана відповідає за міжнародні відносини. Нарешті, останнє покоління вже приєдналося до компанії з маленькою Ginevra, яка дала ім'я новому витвору Giorgi.

Висока якість вина починається з виноградника та переноситься у льох. Знаючи про це, Giorgi Wines розширили старі сімейні виноградники, і таким чином відібрали та придбали нові землі, стежачи за тим, щоб експозиція та склад ґрунту завжди були ідеальними для кожного сорту винограду. З придбанням маєтку Кассінелло, Будинок Джорджі збільшив до 60 га виноградників у власності, а також понад 300 га виноградників. У трьох великих підвалах будинку Chizzoli, Camponoce та Vigalone, розташованих на околицях Каннето-Павезе, вистачає засобів та зручностей. Потопаючі у виноградниках, вони є ідеальним поєднанням класичної традиції dell'Oltrepò та інноваційного потенціалу компанії, що завжди відстає від часу.

View wines in the store