Виноробня "Ca'Botta"

Засновником компанії Ca'Botta є російський емігрант Юрій Памфілов. Залишивши Росію наприкінці 90-х років ХХ століття, він переїхав до Італії. Починаючи свою трудову діяльність, Юрій навіть не думав, що займатиметься виноробством. Поштовхом стало знайомство з сусідом Ермано Кокколі. Умовивши Юрія посадити біля будинку кілька лоз, Ермано зробив із урожаю вино та презентував його Памфілову. Після цього Юрій зрозумів, чому так довго не міг знайти заняття до душі. Адже на нього чекало саме виноробство.

У 2007 році Юрій придбав ділянку землі на горбистій місцевості Вальтенезі в регіоні Гарда Классіко, неподалік свого будинку. Яким же був його подив, коли під час орання землі там знайшли рештки столітніх лоз винограду. Енологам вдалося реанімувати їх, і сьогодні зібраний із них урожай додають при виготовленні вин господарства. Через два роки сім'я придбала ще один маєток біля Верони, на пагорбах у зоні Вальполічелла.

З того часу підприємство Ca'Botta випускає вина, урожай для яких збирається у двох різних зонах, таким чином ніби поділяючи свою продукцію на два типи – класичний (з Valpolicella DOC) та більш демократичний та експериментальний (із зони Garda DOC).

Назва Ка'Ботта стала символічною для господарства. Переглядаючи документи на маєток, Юрій виявив, що колись поруч із виноградниками розташовувалося село, яке називалося Ка Ботта, на честь якого вся місцевість отримала свою назву. У буквальному перекладі Ca (похідне від "casa") - "будинок", botta - "дзвін". Тобто "будинок, у якому лунає дзвін". Саме так Юрій вирішив назвати свою компанію, символічно зобразивши будинок із дзвіницею в оточенні виноградників на етикетках своїх вин. До речі, прізвище Юрій також змінив на Каботова.

Сьогодні компанія Ca'Botta активно розвивається, займаючись виробництвом натуральних вин на півночі Італії, виготовляючи досить великі обсяги високоякісної продукції та експортуючи її до інших країн. Компанія є членом консорціуму виноробів Верони. У справі створення вин Юрію допомагають дружина, двоє синів та донька.

Бережний догляд за лозою, використання власних технологій ферментації та мацерації, винайдений енологом чан для ферментації Fermentino Ca’Botta® та традиційне виноробство народжують виняткові вина Tenute Ca’Botta.

Місія Ca’Botta: Створення повнотілого, насиченого вина, де алкоголь не відволікає від насолоди смаком.

View wines in the store