Виноробня "Badalucco"

П'єр Паоло Бадалукко та Беатріс де ла Іглесіа Гарсія володіють виноробною Бадалукко Дос Тьєррас, розташованої між Марсалою, Петрозіно та Мадзара-дель-Валло на околицях Західної Сицилії. Він сицилієць, а вона іспанка. З 2001 року вони експериментують із виробництвом вина з винограду сортів Неро д'Авола та Темпранільйо на своїй виноробні.

Суть їхньої філософії - виробництва вин, які представляють дві їх землі - Дос Тьєррас - Іспанію та Сицилію.

Лози Неро д'Авола ідеально передають характеристики території, а вирощування Темпранільйо виявилося складним завданням, яке потребує турботи та пристрасті. Після довгих років експериментів із цих двох сортів винограду з'явилася унікальна та захоплююча суміш, вініфікована з використанням виключно місцевих природних дріжджів та витримана у французьких дерев'яних бочках.

Виготовлення натуральних вин є головним для Бадалукко і де ла Іглесія Гарсія, вони не можуть уявити собі хімічно модифіковане вино і керують виноградниками, використовуючи тільки натуральні продукти, а обробка лише у разі потреби відповідно до специфікацій органічного або біодинамічного землеробства.

Лози Неро д'Авола та Темпранільйо для червоного вина Темпрано ростуть на виноградниках Бадалукко неподалік Марсали і на висоті 0-100м над рівнем моря. Виноград збирають вручну і сортують з подальшою мацерацією та спонтанною ферментацією з використанням тільки натуральних дріжджів на шкірці та подальшою витримкою в дубових бочках. У підвалі не використовуються синтетичні чи хімічні продукти. Лише інтуїція у рішеннях та гранична чистота.

View wines in the store