• -10 %
47075

Оцет Aceto Balsamico Argento

Кількість

Купити в 1 клік
Країна
Країна Італія
Регіон
Регіон Емілія-Романья
Об`єм
Об`єм 0,25
Привід
Привід На кожен день
Гастро
Гастро Заправка до салатів, соусів

Напишіть свій відгук

Оцет Aceto Balsamico Argento

Уксус Aceto Balsamico Argento,0.25мл

Напишіть свій відгук

Бальзамічний оцет Due Vittorie виробляється з виноградного сусла та винного оцту, отриманого з винограду сорту Ламбруско, вирощеного на власних виноградниках Due Vittorie, одних із найкращих у всій Емілії-Романьї. Це продукт, народжений тут, що має свій власний унікальний характер, яким нагородила його ця щедра земля, багата на свої особливості та традиції.

Due Vittorie на 70% складається з виноградної сусли, яка повільно дозріває в бочках з скельного дуба, який надзвичайно підходить для приготування цього оцту, віддаючи йому свої цінні дубильні речовини і деревні есенції. Оцет має складний аромат і щільну, тягучу консистенцію. Його смак унікальний: добре збалансований, з вираженою солодкістю, приємною кислинкою і тонкими фруктовими нотками.

Трохи пряний, він залишає післясмак дикої черешні, як нагадування про природні особливості тих країв, в яких він зародився. Бальзамічний оцет Due Vittorie однаково добре послужить простою та смачною заправкою для салату, а також прекрасним доповненням до більш складним страв з м'яса, риби, морепродуктів і овочів.