Виноробня "CORVEE"

Corvée - французький термін, що використовувався в середні віки для опису діяльності та роботи васалів, які безкоштовно працювали на землі начальства в обмін на притулок та захист; так виникли 400 км терасних культивацій у Валь-ді-Чембрі, які обмежують прекрасну територію від 250-метрової висоти Мосани до 1000-метрової висоти Фавера. На цій ділянці землі простягаються 14 гектарів виноградників виноробні Corvee, що народилися з ідеєю вираження кращого потенціалу рослин, вирощених з урахуванням критеріїв екологічної стійкості та поваги до традицій, корисних для виробництва чудових вин у DOC Трентіно. Це амбіційний та успішний проект.

Декілька партнерів об'єднали зусилля та виноградники, щоб отримати кращу частку на ринку та мати найкраще економічне становище для інвестицій у виноробню. Технічна сторона знаходиться в руках Беппе Кавіоли, якому допомагає уродженець Трентіно Морено Нардін.

Сьогодні місцеві виробники вина, що розділяють ті самі основні цінності, використовують термін Corvée у назві проекту, який зосереджений на виробництві високоякісних вин Trentino DOC з особливим акцентом на сталий розвиток.

Corvée – це виноградники на висоті 700 метрів над рівнем моря, де на кам'янистому порфіровому ґрунті вирощується виноград, від якого виходить елегантність та приємна мінеральність. Вплив сонця та теплові умови, що створюються сухими кам'яними стінами, які зберігають тепло протягом дня та віддають його вночі, разом із легкою вентиляцією сприяють успіху. Виноградники дуже красиві, деякі розташовані терасами на схилах долини, це прохолодне і особливо сприятливе місце для вирощування винограду.

Всі тераси долини зігріті щодня найяскравішим сонцем на півдні, ближче до заходу сонця пронизуються ніжним бризом Ора-дель-Гарда. Виноградники розташовані в муніципалітетах Чембра-Лісіньяго та Фавер-Альтавалле, на висоті від 450 до 750 метрів, і виробляють основні місцеві сорти Трентіно: Мюллер Тургау, Піно Грі, Шардоне, Піно Блан, Піно Нуар, Лагрейн.

Мета Corvee в першу чергу спрямована на виробничі аспекти за допомогою екологічної стійкості всього ланцюжка виробництва таким чином, щоб завод міг повністю розкрити свій потенціал і, отже, досягти якісного рівня переваги у винах.

View wines in the store