• -15 %
47491

Томатний соус alla puttanesca

Кількість

Немає в наявності
Країна
Країна Італія
Регіон
Регіон Апулія
Об`єм
Об`єм 0,314
Гастро
Гастро Інгредієнт до гарячих страв

Напишіть свій відгук

Томатний соус alla puttanesca

DISPAC Соус alla puttanesca мл 314

Напишіть свій відгук

Традиційний італійський томатний соус з оливками і каперсами. Відноситься до категорії Sugo pronti, тобто "готовий соус". Для повноцінного розкриття смаку, рекомендуємо злегка прогріти соус на сковороді і з'єднати зі свіжозвареною пастою. Класичне поєднань з пастою спагеті. Смачний і ароматний соус.

Продукція "Le Bontа del Casale" - це плід бездонної любові до рідної землі, яку її засновник Джузеппе ді Фідіо успадкував від свого батька, Еудженіо ді Фідіо. Еудженіо, до слова, за освітою був адвокатом, а агрокультура - його великим захопленням, пристрасть до якого успадкували його сини. Брати розвивали виробництво, не відстаючи від сучасних тенденцій і впроваджуючи передові технології, і облаштували фабрику за останнім словом техніки, що дозволяє максимально зберегти незайманий смак натурального продукту, доносячи його в цілості й схоронності до споживача!

На 50-ти гектарах землі, що належать компанії, ростуть томати, артишоки, баклажани, а також є ціла плантація оливок традиційних апулійскіх сортів, таких як Bella di Cerignola, Leccino, Baresana.

День за днем ​​компанія працює не покладаючи рук, намагаючись донести до споживача справжній смак плодів рідної землі, наповнюючи кожен продукт мінеральними ароматами.