Виноробня "CIU CIU"

Ciù Ciù Tenimenti Bartolomei - це група провідних виноробень на ринку серед виробників вина, яка може похвалитися наявністю п'яти виноробень, які вважаються одними з основних в Італії. Бренд Ciù Ciù Tenimenti Bartolomei народився з метою створення ще більшої синергії між погребами братів Бартоломеї, щоб представити себе на ринку як єдиний суб'єкт, здатний найкращим чином висловити характеристики територій, де народжуються вина.

Ciu Ciu - виноробне господарство, засноване сім'єю Bartolomei в 1970 році, розташоване недалеко від найкрасивішого середньовічного міста Offida, чудового міста, повного подій та традицій. На виноградниках загальною площею 150 га використовуються органічні методи вирощування лози. Винний завод оснащений сучасним обладнанням, яке дозволяє контролювати кожен етап виробництва вина.

Серед найпрестижніших марок: Merlettaie Offida DOCG Pecorino, Evoè Marche IGP Passerina, Gotico Rosso Piceno Superiore DOP, Esperanto Offida DOCG Rosso.

Ciù Ciù є автентичним та істинним виразом району Пічено, з його рідними лозами Пекоріно та Пассеріна, які ідеально відображають сутність території. На цій території також вирощують білі сорти винограду, такі як Шардоне, Піно Гріджіо, Совіньйон, Вердіккіо, та червоні сорти винограду, такі як Каберне, Санджовезе, Монтепульчано, Лакріма.

Завдяки своєму особливому географічному положенню пагорбів у районі Оффіда та сусідні муніципалітети між Тронто та Тезіно дозволяють виробляти чудові вина Оффіда.

Морське повітря, яке приходить зі сходу, повзе між висотами та рядами та змішується з ароматами, квітами та ароматами землі, створюючи чарівний та незвичайний сценарій.

Органічні вина Ciù Ciù є справжнім виразом прихильності компанії та традицій виноробства, результатом досліджень та якості як на винограднику, так і в льоху, а також якісної природної екосистеми з унікальним терруаром (мікроклімат, ґрунт та підґрунтя).

Виноробня Чу Чу відкрита для всіх - на її території проводяться дегустації, відвідати які може будь-хто. Продукція компанії користується популярністю та успіхом не тільки в Італії, а й в інших країнах Європи.

View wines in the store