Виноробня "Barraco"

“Моя ідея не у тому, щоб створити “ідеальне” вино, а в тому, щоб вино виливалося емоціями. Я хочу виявити зв'язок між виноградною лозою та нашим будинком. Ми прагнемо передати Сицилію, зокрема терруар Марсала, повертаючись до традиційної культури виноробства з використанням винограду.”

Нино Баррако, винороб

На розі західної Сицилії знаходиться виноградник одного з найталановитіших і найавтентичніших виноробів острова, Ніно Баррако. Тепер шановний у всій Італії, Ніно воліє на всіх етапах своєї роботи кустарний підхід, сповнений здорового глузду. Він розповідає про свої вина з простотою, що обеззброює, з упевненістю винороба, який вірить у свою роботу та в свою інтуїцію.

Ніно став власником виноградників своєї сім'ї у 2004 році і з самого початку працював органічно, зосередившись на місцевих сортах винограду своєї Західної Сицилії та вин з окремих виноградників, сподіваючись показати іншим потенціал, який він бачить у регіоні, який він називає своєю домівкою.

Усі вина Ніно виробляються з чистого сицилійського винограду - ферментація відбувається спонтанно і без додавання дріжджів, а витримка вина здійснюється майже виключно у сталі, щоб допомогти зберегти сортові ноти кожного винограду. Вина Barraco виробляються з місцевих сицилійських сортів винограду, таких як Грилло, Катарратто, Зібіббо, Неро д'Авола та Перріконе.

Виноградники Ніно - найприголомшливіші виноградники, які можна відвідати на піщаних дюнах, і які закінчуються прямо в морі. Чорні піщані ґрунти багаті на органічні елементи, для збереження життєздатності ґрунту не використовуються пестициди. Життя та біорізноманіття покращуються серед рядів винограду, щоб розробити модель стійкого виноградарства без використання хімікатів на винограднику.

Ніно – це вина з надприродним почуттям місця. З кожним завихренням та ковтком вони переносять вас у Марсалу; тепло, вітерець, золоте світло і відчуття, що море завжди поруч. Це пікантні, зігріті сонцем вина, яким, як Ніно, є що сказати.

Поточне виробництво складає близько 40 000 пляшок із 14 гектарів виноградників.

View wines in the store