Виноробня "Barcaroli"

Villa Barcaroli є компанією групи Ciù Ciù Tenimenti Bartolomei, розташованої в провінції Терамо (Абруццо), де пристрасть до вина та території призвела до створення низки біодинамічних вин, які є справжнім виразом території. Вілла була куплена сім'єю Бартоломеї і незабаром була відремонтована.

Штаб-квартира, що потопає у виноградниках, є типовою сільською вілою 17 століття, в якій пляшки Монтепульчано 1954 року досі зберігаються у відмінному стані. Вона розташована в сільській місцевості, недалеко від міста і оточена виноградниками.

Ця старовинна компанія, що народилася в самому серці виробничої зони, яка завжди була присвячена вирощуванню винограду, з представницькими знаковими лозами, такими як Монтепульчано та Требб'яно, розташована неподалік міста Контрогерра. Вина лінійки Montepulciano Riserva DOC, Montepulciano DOC та Trebbiano DOC є ідеальним виразом цієї дорогоцінної території.

Компанія має біодинамічний сертифікат Demeter. І переробка на винограднику, і виробництво у льоху на 100% натуральні. У винах, які ми виготовляємо, є розкішна природа та типовість землі Абруццо.

View wines in the store