• -10%
zoom_out_map
47483

Чорні оливки Leccino без кісточок

Кількість

Країна
Країна Італія
Регіон
Регіон Апулія

Напишіть свій відгук

Чорні оливки Leccino без кісточок

DISPAC Оливки Леччино" без косточек с прянностями мл 314"

Напишіть свій відгук

Об`єм
Об`єм
0,314
Гастропоєднання
Гастропоєднання
Cамостійна страва, закуска

Маслини без кісточки з травами та спеціями - це мікс маслин переважно сорта Леччіно. Леччіно - можливо, найбільш впізнаваний сорт оливок серед споживачів. Історично, батьківщиною даного сорту вважається Тоскана, однак оливки сорту Леччіно поширені по всій Італії, тому що вважаються одними з найбільш витривалих і легко адаптованих до умов навколишнього середовища. Плоди середнього розміру з делікатним смаком.

Чорні оливки сорту «Леччіно», зібрані вручну і замариновані без кісточок в якісному рослинному маслі з додаванням зелені і спецій. Смак оливок солодкий, пряний, текстура щільна, аромат свіжий, фруктовий. 

Найкраще подавати ці оливки в якості закуски, можна використовувати як інгредієнт салатів, соусів для пасти, як приправу до рибних страв.

Продукція "Le Bontа del Casale" - це плід бездонної любові до рідної землі, яку її засновник Джузеппе ді Фідіо успадкував від свого батька, Еудженіо ді Фідіо. Еудженіо, до слова, за освітою був адвокатом, а агрокультура - його великим захопленням, пристрасть до якого успадкували його сини. Брати розвивали виробництво, не відстаючи від сучасних тенденцій і впроваджуючи передові технології, і облаштували фабрику за останнім словом техніки, що дозволяє максимально зберегти незайманий смак натурального продукту, доносячи його в цілості й схоронності до споживача!

На 50-ти гектарах землі, що належать компанії, ростуть томати, артишоки, баклажани, а також є ціла плантація оливок традиційних апулійскіх сортів, таких як Bella di Cerignola, Leccino, Baresana.

День за днем компанія працює не покладаючи рук, намагаючись донести до споживача справжній смак плодів рідної землі, наповнюючи кожен продукт мінеральними ароматами.